Biz Kimiz ?

Anda Pharma, T.C. Sağlık Bakanlığı tarafından lisanslı, bağımsız bir uluslararası ilaç toptancı ihracat şirketidir.

İstanbul merkezi olarak, yurtdışında bulunan toptancılara, uluslararası eczanelere, hastanelere, devlet sağlık kuruluşlarına, özel kuruluşlara kapsamlı ilaç ve tıbbi malzeme tedariği sağlamaktayız.

20.000’nin üzerinde kayıtlı reçeteli ilaç, aşı, onkoloji ve hastane ilaçları, OTC ürünü ve ilaç alanındaki diğer hizmetleri küresel ölçekte gerçekleştiriyoruz.

Anda Pharma olarak önceliğimiz ilaç tedariğinden, son kullanıcıya ulaşana kadar güvenli ve kaliteli hizmet sunmaktır. Yaptığımız işin doğrudan insan sağlığı ile ilgili olduğunun farkındayız, bunun verdiği sorumluluk ve bilinç ile güçlü tedarik ağımız, lojistik hizmetlerimiz, depolama alanlarımızla müşterilerimize güvenle hizmet vermekteyiz.

Uluslararası alanda hizmet vermekte olan depomuz, tecrübeli ihracat ekibi ve operasyon kadrosu ile müşteri portfoyünü günden güne arttırmaktadır. Amacımız; artan müşteri portfoyümüzün yanı sıra müşteri memnuniyetini her zaman önde tutmaktır. Çalışmakta olduğumuz ortaklarımıza her daim şeffaf ve güvenilir bir ticari politika sunmaktayız.

Enerjik ve çalışkan ekibimizle ANDA PHARMA, sizlerle en iyi uyumu yaratacak şekilde kendini günden güne geliştiren, dinamik bir şirkettir.